Podmiot przetwarzający – krótka instrukcja obsługi

Na łamach naszego bloga, radca prawny Anna Jędrasiak przekazuje proste i uniwersalne wskazówki jak współpracować z podmiotami przetwarzającymi dane i co robić w przypadku sytuacji kryzysowych jakimi są naruszenia. Przypomina także, jak wygląda odpowiedzialność administratorów danych w razie niedochowania wymogów prawnych.

Wszystkich administratorów danych zachęcamy do lektury artykułu „Podmiot przetwarzający – krótka instrukcja obsługi” autorstwa Anny Jędrasiak.

Zachęcamy również do zapoznania się pełnym zakresem naszych usług dotyczących szeroko pojętego przetwarzania i ochrony danych osobowych.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.