Zespół

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Macura to wyspecjalizowana kancelaria, doradzająca podmiotom z sektora finansowego (w tym podmioty FinTech) i nowych technologii.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Macura oferuje wsparcie regulacyjne i transakcyjne dla instytucji pożyczkowych, instytucji płatniczych, podmiotów z sektora ubezpieczeniowego, pośredników kredytowych, twórców oprogramowania, aplikacji mobilnych i podmiotów świadczących usługi w internecie.

Zgromadzone przez lata doświadczenie pozwala nam doradzać zarówno dużym podmiotom jak i startupom rozwijającym swoją działalność.

Kancelaria jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (www.pzip.pl), który promuje najwyższe standardy biznesowe i etyczne w prowadzeniu działalności rynku konsumenckich mikropożyczek elektronicznych i aktywnie uczestniczy w pracach tej organizacji.

Zespół Kancelarii tworzą również ambitni i pełni pasji prawnicy oraz personel wspomagający codzienną obsługę biura.

Zapraszamy do kontaktu. 

 

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Wiejska 12/8
00-490 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt : 9.00 - 17.00
Sob - Ndz : Nieczynne

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.