Anna Jędrasiak

Specjalizuje się prawie cywilnym, prawie bankowym i prawie consumer finance. 

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Doświadczenie

W kancelarii uczestniczy w bieżącym doradztwie dla instytucji płatniczych i instytucji pożyczkowych oraz spółek FinTech. Posiada doświadczenie w doradztwie w zakresie produktów kredytowych, takich jak pożyczki online, karty kredytowe, pożyczki dla przedsiębiorców, faktoring.

Uczestniczy w opracowaniu dokumentacji produktów kredytowych (kredyt konsumencki) i płatniczych (karty kredytowe) w tym regulaminów i procedur wewnętrznych. Bierze udział w opiniowaniu nowych produktów dla instytucji pożyczkowych pod względem zgodności z ustawą o kredycie konsumenckim, orzecznictwem i wytycznymi UOKIK.

Uczestniczy w obsłudze klientów w postępowaniach administracyjnych przed Komisją Nadzoru Finansowego i Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.