Cykl bezpłatnych webinariów

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do udziału w cyklu nieodpłatnych webinariów, dotyczących usług płatniczych i branży pożyczkowej. Najbliższe spotkania poprowadzą radcowie prawni Monika Macura i Anna Jędrasiak.

Pierwsze webinarium „Warzywniak zmiany ważne dla instytucji płatniczych” poprowadzi 9 listopada 2023 r. o godzinie 10:00 radca prawny Monika Macura. Celem spotkania jest omówienie najważniejszych dla dostawców usług płatniczych zmian w prawie. Ramowy program obejmuje zagadnienia dotyczące:

Drugie spotkanie „Ład korporacyjny w instytucjach płatniczych i pożyczkowych” poprowadzi 14 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 radca prawny Anna Jędrasiak, która omówi Zasady Ładu Korporacyjnego przyjęte przez Komisję Nadzoru Finansowego, a określające zasady funkcjonowania kluczowych systemów i funkcji w instytucjach nadzorowanych takich jak banki, instytucje płatnicze. Program ramowy obejmuje zagadnienia dotyczące:

Kolejne webinarium „Wnioski z przygotowania branży pożyczkowej do nadzoru KNF” – 11 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00 poprowadzi radca prawny Monika Macura. Podczas spotkania zostaną omówione zagadnienia dotyczące:

Zapraszamy do udziału!

Warzywniak zmiany ważne dla instytucji płatniczych
➡️ czwartek, 09.11.2023 r.
⌚ 10:00
⚖️ prowadząca: Monika Macura
Link do rejestracji >>>
Link do wydarzenia >>>

Ład korporacyjny w instytucjach płatniczych i pożyczkowych
➡️ czwartek, 14.12.2023 r.
⌚ 10:00
⚖️prowadząca: Anna Jędrasiak
Link do rejestracji >>>
Link do wydarzenia >>>

Wnioski z przygotowania branży pożyczkowej do nadzoru KNF
➡️ czwartek, 11.01.2024 r.
⌚ 10:00
⚖️prowadząca: Monika Macura
Link do rejestracji >>>
Link do wydarzenia >>>

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.