monika.macura@kancelariamacura.pl

Monika Macura

Kancelaria została założona przez radcę prawnego Monikę Macura, która ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie i od 2012 roku prowadzi własną praktykę radcowską.

Radca prawny Monika Macura posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze regulacyjnym instytucji pożyczkowych, instytucji płatniczych, ochrony danych osobowych w sektorze finansowym oraz nowych technologii w zakresie consumer finance.  Posiada również doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie obsługi korporacyjnej, transakcyjnej, inwestycyjnej i stałej obsługi prawnej.

"Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa nowoczesnych technologii i liczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych i przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu. Uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i wydarzeniach związanych z działalnością instytucji pożyczkowych i instytucji płatniczych.

Aktywnie biorę udział w opiniowaniu działań ustawodawczych mających znaczenie dla działalności instytucji pożyczkowych i instytucji płatniczych (min. ustawy regulujące działalność instytucji pożyczkowych, wdrożenie PSD 2, wdrożenie RODO)."

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Wiejska 12/8
00-490 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt : 9.00 - 17.00
Sob - Ndz : Nieczynne

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.