Anna Jędrasiak prelegentką IV Kongresu Lendtech

Radca prawny Anna Jędrasiak będzie prelegentką podczas tegorocznej edycji Kongresu Lendtech, organizowanego przez Fundację Lendtech i Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, który odbędzie się 20 września 2023 r. w Warszawie. Kancelaria jest jednym z partnerów strategicznych wydarzenia, a w pracach Rady Programowej Kongresu brała udział radca prawny Monika Macura.

Podczas wystąpienia „Przygotowanie instytucji pożyczkowych do nadzoru KNF”, Anna Jędrasiak opowie m.in. o składzie i kompetencjach rady nadzorczej, finansowaniu instytucji pożyczkowych, okresowych obowiązkach sprawozdawczych, zakresie raportów i innych żądaniach KNF i sankcjach.

W trakcie Kongresu zostanie zaprezentowana Polska Mapa Lendtech 2023, trzecia edycja największego zestawienia prezentującego firmy działające w branży lendtech w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje i rejestracja>>.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.