Webinarium: Dyrektywa Omnibus 2023 - nowe obowiązki dla e- sprzedawców

18 stycznia 2023 r. radca prawny Monika Macura poprowadzi nieodpłatne webinarium, poświęcone zmianom wynikającym z dyrektywy omnibus, której postanowienia obowiązują w polskim porządku prawnym od 1 stycznia br. Zapraszamy do udziału!

W trakcie spotkania Monika Macura podzieli się praktycznymi wskazówkami, jak dostosować się do dyrektywy Omnibus. Omówi m.in. kogo obowiązują nowe regulacje, a także różnorodne obowiązki związane z:

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak dostosować sklep e-commerce do nowych przepisów prawa i jak dostosować biznes do nowych wymogów.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dyrektywa Omnibus 2023 - nowe obowiązki dla e-sprzedawców

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.