Monika Macura w zespole projektowym spadochron.eu

Radca prawny Monika Macura dołączyła do zespołu projektowego, rozwijającego startup spadochron.eu – aplikacji, umożlwiającej zgłaszanie wniosków o upadłość konsumencką online.

Spadochron.eu to aplikacja, która oferuje możliwość złożenia wniosku o upadłość konsumencką online ze wsparciem / asystą w procesie ubiegania się o upadłość – dostępna jako usługa na platformie w popularnym modelu abonamentowym (subskrypcyjnym).

Monika Macura i eksperci z Kancelarii Macura dbają o prawne aspekty działalności biznesowej aplikacji, w tym m.in. spełnienie wymogów określonych przez RODO.

Więcej informacji można znaleźć na stronie spadochron.eu.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.