Monika Macura prelegentką webinarium „Najważniejsze tematy IV Kongresu Lendtech”

26 października radca prawny Monika Macura weźmie udział w pierwszym webinarium z cyklu „LENDTECH & FINTECH TRENDS”, którego organizatorem jest Fundacja Lendtech.

W swoim wystąpieniu mec. Macura poruszy temat nadzoru KNF nad branżą pożyczkową. Wydarzenie przyjmie formę podsumowania IV Kongresu Lendtech – prelegenci opowiedzą również o limicie kosztów kredytów konsumenckich w świetle CCD2 oraz o przekształcaniu FinTech przez MLOps, ML i AI. Podczas webinaru uczestnicy będą mogli zadawać ekspertom pytania.

Szczegółowe informacje i rejestracja> 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.