Debiut i sukces w rankingu Rzeczpospolitej

Zadebiutowaliśmy w tegorocznym Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, od razu odnosząc sukces w dziedzinach TMT (technologie, media i telekomunikacja), prawo bankowe i finansowe oraz ochrona prywatności i danych osobowych. Indywidualne rekomendacje zdobyli Monika Macura i Michał Barwicki.

Kancelaria została wyróżniona w kategorii jakościowej rankingu, wśród firm zatrudniających do 50 prawników (Dywizja II). Liderów i rekomendowanych wyłoniła kapituła, składająca się z redaktorów Działu Prawa „Rzeczpospolitej” i audytora zewnętrznego, w oparciu o następujące kryteria:

Zostaliśmy uznani za lidera w dziedzinie TMT (technologie, media i telekomunikacja) oraz rekomendowani w dziedzinach ochrona prywatności i danych osobowych oraz prawo bankowe i finansowe.

Rekomendacje indywidualne otrzymali Monika Macura – w dziedzinie prawo bankowe i finansowe, oraz Michał Barwicki, który został uznany za lidera w dziedzinie TMT (technologie, media i telekomunikacja).

Link do pełnego zestawienia rankingowego>> 

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.