Debiut i sukces w rankingu Chambers FinTech Legal

5 grudnia 2023 r. ogłoszono wyniki rankingu Chambers FinTech Legal, w którym debiutując znaleźliśmy się w Band 4. Indywidualną rekomendację otrzymała radca prawny Monika Macura.

Wydawany przez Chambers and Partner ranking Chambers FinTech wnikliwie weryfikuje działalność i osiągnięcia ekspertów, którzy zajmują się między innymi technologiami i płatnościami cyfrowymi, kryptowalutami, technologią blockchain, cyberbezpieczeństwem czy ochroną danych osobowych.

„Tym samym, znaleźliśmy się w gronie 15 wyróżnionych kancelarii z Polski. To potwierdzenie naszej wiedzy, doświadczenia i najwyższej jakości świadczonego przez nas doradztwa” – mówi Monika Macura. „Serdecznie dziękuję za rekomendację klientom, partnerom biznesowym i konkurencji, którzy w swoich wypowiedziach podkreślili nasze doświadczenie i kompleksowe podejście do problemów prawnych oraz tworzenie rozwiązań bliskich celom biznesowym. Cieszę się również, że nasze działania w obszarze stałego podnoszenie kwalifikacji, a także dzielnie się wiedzą na branżowych konferencjach i podczas cyklu naszych webinariów również zostało przez ankietowanych docenione”.

To kolejne wyróżnienie dla naszej Kancelarii, w 2023 r. zadebiutowaliśmy także w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, od razu odnosząc sukces w dziedzinach TMT (technologie, media i telekomunikacja), prawo bankowe i finansowe oraz ochrona prywatności i danych osobowych. Indywidualne rekomendacje zdobyli Monika Macura i Michał Barwicki.

Szczegółowe wyniki Chambers FinTech są dostępne na stronie.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.