Analiza głównych założeń tzw. ustawy antylichwiarskiej - część 1

Pierwsze czytanie projektu tzw. ustawy antylichwiarskiej odbyło się w styczniu 2022 r. Teraz wraca pod obrady sejmu i wiele wskazuje na to, że przepisy mogą zostać uchwalone w aktualnie ogłoszonym brzmieniu.

Na łamach naszego blogu radca prawny Monika Macura, w pierwszej części obszernego opracowania, analizuje zmiany dotyczące:

Podnosi również pytania, jakie już dziś pojawiają się po stronie firm pożyczkowych. Odpowiedzi na nie mogą skutkować koniecznością zmiany oferowanych kredytów konsumenckich.

Zachęcamy do lektury artykułu „Branża pożyczkowa w obliczu zmian. Nadchodzi nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim – cz. 1. ”.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.