Mała instytucja płatnicza

Opracowanie dokumentacji umowy o wydanie karty kredytowej i udzielenie limitu kredytowego.

Ustawa o usługach płatniczych oraz Ustawa o kredycie konsumenckim nakładają na dostawcę usług płatniczych szereg wymogów dotyczących treści umowy o świadczenie usług płatniczych i udzielenie limitu kredytowego.

Dla naszego klienta – instytucji płatniczej, opracowaliśmy wzór umowy o wydanie karty kredytowej i udzielenie limitu kredytowego, a także regulamin korzystania z karty kredytowej, tabelę opłat i prowizji oraz pozostałe regulacje dotyczące świadczonej przez klienta usługi płatniczej.

Projekty polegające na opracowaniu dokumentacji prawnej dla usługi płatniczej rozpoczynamy zawsze od ustalenia biznesowego charakteru usługi płatniczej. Podczas spotkań z klientem omawiamy w szczególności:

Ustalamy też charakter karty kredytowej (wirtualna czy plastikowa) oraz zasady silnego uwierzytelniania, zasady odnawiania limitu kredytowego.

Opracowana przez kancelarię umowa i dokumentacja została już wdrożona do stosowania przez klienta.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.