INSTYTUCJE POŻYCZKOWE O UZNANEJ RENOMIE

Doradzamy wiodącym instytucjom pożyczkowym we wszystkich aspektach ich działalności, w tym przy opracowywaniu dokumentacji pożyczkowej.

DORADZAMY WIODĄCYM INSTYTUCJOM POŻYCZKOWYM WE WSZYSTKICH ASPEKTACH ICH DZIAŁALNOŚCI, W TYM PRZY OPRACOWYWANIU DOKUMENTACJI POŻYCZKOWEJ.

 

Doradzamy m.in. w związku z:

Doradzamy przy opracowywaniu dokumentacji prawnej produktów kredytowych instytucji pożyczkowych dystrybuowanych w kanałach online i za pośrednictwem agentów.

Opracowujemy także zmiany w dokumentacji pożyczkowej w związku z wprowadzeniem nowych usług, zmianami przepisów prawa i rekomendacjami organów administracji publicznej, obejmujące:

Zapewniamy zgodność działalności instytucji pożyczkowych z przepisami RODO. Pełnimy również funkcję inspektora ochrony danych osobowych dla instytucji pożyczkowych.

Reprezentujemy instytucje pożyczkowe w postępowaniach kontrolnych przed Urzędem Ochrony Danych Osobowych (UODO) i Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKIK).

Zapewnieniami zgodności działalności instytucji pożyczkowych z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML).

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.