Zmiany w tzw. ustawie AML

Na łamach bloga, aplikantka adwokacka Aleksandra Skrzypczyńska, analizuje zmiany w tzw. ustawie AML - ustawie z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, które obowiązują od 31 października 2021 r.

Nowe przepisy modyfikują dotychczasowe obowiązki nałożone na podmioty obowiązane, wprowadzają także szereg nowych wymagań.

Zachęcamy do lektury artykułu „Zmiany w przepisach dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu”.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.