Problem zwrotu nieautoryzowanych transakcji cały czas aktualny

W ostatni czasie głośno było o zarzutach postawionych przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wobec kilku banków, w związku z sytuacjami, w których banki nie chciały zwracać konsumentom pieniędzy, które ci utracili w wyniku nieautoryzowanych transakcji płatniczych.

Na łamach naszego bloga radca prawny Michał Barwicki analizuje nowelizację ustawy o usługach płatniczych, która ma być odpowiedzią na problem zwrotu nieautoryzowanych transakcji. Zachęcamy do lektury artykułu „Nowelizacja ustawy o usługach płatniczych – odpowiedź na problem zwrotu nieautoryzowanych transakcji”.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.