Powołanie Tomasza Chróstnego na stanowisko Prezesa UOKiK

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki w dniu 27 stycznia 2020 r. powołał Tomasza Chróstnego do pełnienia funkcji Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 

Przed powołaniem na stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Tomasz Chróstny od dnia 26 sierpnia 2019 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, będąc odpowiedzialnym za ochronę konsumentów oraz przygotowanie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów do zadań związanych z ograniczaniem zatorów płatniczych w gospodarce. 

Źródło: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16176&news_page=1

 

18 lutego 2020 r. 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Aleje Jerozolimskie 99/16
02-001 Warszawa

MONIKA MACURA

Tel.: (+48)696-011-713

E-Mail: monika.macura@kancelariamacura.pl

E-mail: monika.macura@v4legal.pl

Kancelaria jest partnerem grupy doradczej V4 Group, która świadczy specjalistyczne usługi w zakresie prawa, podatków, audytu I księgowości na obszarze Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

www.v4group.eu

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.