Monika Macura prelegentką podczas konferencji E-commerce Fintech Connect 2022

Radca prawny Monika Macura będzie prelegentką podczas konferencji E-commerce Fintech Connect 2022, która odbędzie się 10 marca 2022 r., w formule online. Konferencję organizuje Fundacja Lendtech. Monika Macura zasiada także w Radzie Programowej wydarzenia, a Kancelaria jest partnerem merytorycznym konferencji.

W trakcie bloku III, zatytułowanego „Prawo i regulacje – ustawa, nowe prawo, podatki. Jak rynek e-commerce i fintech zareaguje na zmiany?”, Monika Macura omówi modele płatności w e- commerce – szanse i zagrożenia dla płatności odroczonych i kredytu konsumenckiego na tle nadchodzących zmian regulacyjnych.

Szczegółowy program i informacje organizacyjne dostępne są na stronie internetowej wydarzenia>

Zachęcamy do udziału.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.