Monika Macura absolwentką Executive Legal MBA

Radca prawny Monika Macura ukończyła I edycję kursu Executive Legal MBA, organizowanego przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” i Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw.

Zajęcia odbywały się stacjonarnie od kwietnia do czerwca 2022 r. Tematyka i zagadnienia pięciu zjazdów w ramach kursu obejmowały:

Zajęcia w ramach cyklu prowadzili dr Paweł Fortuna, Kamila Kurkowska, Beata Tadla, Dariusz Użycki, Artur Negri , Ewelina Skocz i Katarzyna Elżbieta Mikrut.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.