Aleksandra Skrzypczyńska z pozytywnym wynikiem egzaminu adwokackiego

Z radością informujemy, że Aleksandra Skrzypczyńska z sukcesem zdała egzamin zawodowy i wkrótce zostanie wpisana na listę adwokatów.

Aleksandra Skrzypczyńska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także absolwentką studiów podyplomowych „Fintech – nowe zjawiska i technologie na rynku finansowym", organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Z Kancelarią Macura związana od listopada 2021 r. Na co dzień aktywnie uczestniczy w bieżącym doradztwie dla instytucji płatniczych i instytucji pożyczkowych oraz spółek FinTech. Jej doświadczenie w zakresie produktów kredytowych stanowi solidną podstawę dla skutecznego wspierania klientów w tej dziedzinie.

Serdecznie gratulujemy zdanego egzaminu adwokackiego i życzymy dalszych sukcesów w karierze zawodowej!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.