Joanna Tatarczuch-Pawlik

Radca Prawny Joanna Tatarczuch-Pawlik ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2006 roku uzyskała tytuł magistra prawa. W latach 2008-2009 odbyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2009 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.