Olga Pilarz

Aplikantka radcowska przy Okręgowej Radzie Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również roczną Szkołę Prawa niemieckiego, organizowaną przez Uniwersytet Jagielloński wspólnie z Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg Johannes Gutenberg-Universität Main, a także studia podyplomowe z zakresu prawa nowych technologii i technologii, mediów i telekomunikacji (TMT) w Centrum prawa własności intelektualnej im. Hugo Grocjusza.
Posiada tytuł LL.M. z obszaru Cyber Law, wydany przez Northumbria University, w ramach którego obroniła pracę magisterką „AI and copyright, how does the development of AI affect the current copyright regime particularly in relation to copyright infringement?".

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodących krakowskich kancelariach prawnych, a także podczas praktyk w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

W kancelarii Macura wspiera międzynarodowe projekty dla spółek z branży fintech. Jest entuzjastką przepisów regulujących cyberbezpieczeństwo i nowe technologie.  Zdobytą wiedzę akademicką wykorzystuje przy wspieraniu spółek w projektach z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Wspiera także spółki z branży płatniczej i pożyczkowej w postępowaniach przed KNF o wydanie zezwoleń na prowadzenie działalności regulowanej i wpisy do rejestrów a także w postępowaniach kontrolnych i zapewnieniu zgodności ich działań z przepisami prawa.

Opracowuje także regulaminy i umowy o świadczenie usług płatniczych przez klientów kancelarii.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.