Klaudia Palikot

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aplikant Adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej instytucji pożyczkowych, branży e-commerce, jak również ochronie danych osobowych.

W obszarze jej praktyki mieszczą się również zagadnienia związane z prawem autorskim i własności intelektualnej, a w szczególności przygotowywanie kontraktów, umów produkcyjnych i umów z twórcami. 

Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, a w szczególności technologii blockchain, przechowywania danych w chmurze, SI. 

Aktywnie angażuje się w pracę na rzecz warszawskiego samorządu aplikantów. Miłośniczka dobrego kina. Wolne chwile najchętniej spędza z dala od zgiełku miasta, przemierzając rowerem leśne szlaki. 

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Wiejska 12/8
00-490 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.