Wiodąca instytucja płatnicza - FinTech

Świadczyliśmy usługi podmiotowi z branży FinTech, jako kancelaria braliśmy udział we wdrożeniu produktu typu salary advance.

Doradztwo prawne w zakresie dopracowania i wdrożenia produktu typu salary advance dla jednego z naszych wieloletnich klientów z sektora FinTech.

Usługi kredytowe przybierają różne formy, a ich dostawcy starają się dostosować do potrzeb i wymagań klientów rynku finansowego. Na rynku pojawia się coraz większa liczba dostawców produktów kredytowych.

Dotyczy to nie tylko produktów typu buy now pay later (BNPL), ale i innych typów produktów w tym tzw. salary advance. Produkty typu salary advance umożliwiają pracownikom pracodawcy współpracującego z dostawcą usługi, otrzymać wynagrodzenie wcześniej, przed dniem planowanej wypłaty w formie zaliczki lub też krótkoterminowej pożyczki.

Kancelaria na zlecenie podmiotu z branży FinTech o międzynarodowej renomie, brała udział we wdrożeniu produktu typu salary advance.

Nasze doradztwo obejmowało w szczególności:

Projekt obejmował również wsparcie klienta w sporządzeniu odpowiedniej dokumentacji, w tym dokumentacji umownej, jak również odpowiedni nadzór nad prawidłowym i zgodnym z prawem wdrożeniem nowego produktu.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.