Wiodąca linia lotnicza

Kompleksowe doradztwo w obszarze RODO dla linii lotniczych.

Kancelaria nawiązała stałą współpracę w obszarze ochrony danych osobowych z wiodącą na polskim rynku linią lotniczą, specjalizującą się w lotach czarterowych.

Współpracę rozpoczęliśmy od audytu wszystkich procesów przetwarzania danych w organizacji, a także od przypisania podstaw prawnych przetwarzania danych do poszczególnych procesów. Dokonaliśmy także analizy rejestru czynności przetwarzania i dokumentacji wewnętrznej przetwarzania danych.

Istotnymi aspektami naszej pracy z klientem są również:

Z związku z tym, że linia lotnicza posiada również platformę online, służącą komercyjnemu zakupowi biletów, doradzaliśmy także w opracowaniu regulaminów, zgód i oświadczeń na stronę internetową.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.