WIODĄCA MIĘDZYNARODOWA FIRMA FINANSOWA

Naszemu klientowi, innowacyjnej, międzynarodowej instytucji finansowej, z sukcesem doradzaliśmy w prawnych aspektach wdrożenia produktów finansowych dla najmłodszych.

Naszemu klientowi, innowacyjnej, międzynarodowej instytucji finansowej, z sukcesem doradzaliśmy w prawnych aspektach wdrożenia produktów finansowych dla najmłodszych

Usługi finansowe udostępniane są coraz szerszej grupie osób, w tym i najmłodszym – małoletnim, dzieciom i młodzieży. Oferowanie tego typu usług dla najmłodszych uczestników rynku wiąże się z wieloma ryzykami regulacyjnymi. Ponadto, osoby małoletnie wymagają zapewnia szczególnej ochrony ze strony instytucji finansowych. W związku z powyższym na zlecenie podmiotu z branży FnTech o światowej renomie, Kancelaria wzięła udział we wdrożeniu projektu udostępniania wybranych produktów finansowych dla najmłodszych uczestników rynku finansowego.

W ramach projektu dokonaliśmy kompleksowej oceny w zakresie możliwości świadczenia dotychczasowych usług dla małoletnich uczestników rynku, jak również doradzaliśmy w zakresie wprowadzenia dla tej grupy klientów, zupełnie nowych produktów. Kancelaria przygotowała również wszelką niezbędną dokumentację - wewnętrzną i zewnętrzną, niezbędną dla realizacji projektu.

Zakres doradztwa obejmował także bieżący nadzór nad wdrożeniem rekomendacji prawnych, z bieżącą weryfikacją i dbałością o pełną zgodność regulacyjną. Na zakończenie prac, Kancelaria dokonała także kompleksowego audytu projektu i jego wdrożenia od strony prawnej.

Klient Kancelarii z sukcesem zrealizował omawiany projekt, udostępniając szereg obecnych usług finansowych dla małoletnich uczestników rynku, jak również wdrażając dedykowane, nowe produkty dla tej grupy klientów. Dzięki wsparciu Kancelarii przy wdrożeniu projektu, zachowana została pełna zgodność z obowiązującymi przepisami prawa, wymaganiami i rekomendacjami regulatorów rynku oraz wytycznymi organów ochrony praw konsumentów.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.