Mała instytucja płatnicza

Po raz kolejny reprezentowaliśmy Klienta - instytucję pożyczkową, w postępowaniu o wpis do rejestru małych instytucji płatniczych (MIP).

Z sukcesem przeprowadziliśmy Klienta przez proces uzyskiwania wpisu do rejestru małych instytucji płatniczych i odpowiedzi na pismo sektorowe.

Istotnym elementem współpracy z klientem i przygotowywania wniosku jest opracowanie dokumentacji wewnętrznej, którą należy przedstawić Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w odpowiedzi na pismo sektorowe.

Dokumentacja obejmuje następujące dokumenty:

Niezbędną dokumentację, przedstawianą KNF, stanowią także plan finansowy i plan działalności – oba na okres 12 miesięcy.

Istotą współpracy z Klientem nad dokumentacją wewnętrzną jest wypracowanie dokumentacji odpowiadającej wymogom ustawy o usługach płatniczych i wytycznych KNF w zakresie sporządzania takiej dokumentacji, a ponadto odpowiadającej potrzebom Klienta i dopasowanej do charakteru i zakresu jego działalności.

W projektach dotyczących wpisu do rejestru małych instytucji płatniczych prowadzimy kompleksową obsługę Klienta na każdym etapie projektu.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.