MIĘDZYNARODOWA SPÓŁKA

Kancelaria kompleksowo doradzała spółce, prowadzącej międzynarodową działalność w zakupie kilku serwisów internetowych od właścicieli - zarówno polskich jak i zagranicznych, także z obszaru poza EOG.

 

KANCELARIA KOMPLEKSOWO DORADZAŁA SPÓŁCE, PROWADZĄCEJ MIĘDZYNARODOWĄ DZIAŁALNOŚĆ W ZAKUPIE KILKU SERWISÓW INTERNETOWYCH OD WŁAŚCICIELI - ZARÓWNO POLSKICH JAK I ZAGRANICZNYCH, TAKŻE Z OBSZARU POZA EOG.

 

Kompleksowa pomoc prawna w zakupie serwisów internetowych, jako zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Zakup serwisu internetowego jako zorganizowanej części przedsiębiorstwa jest procesem tylko pozornie łatwym. Kupujący musi pamiętać o adekwatnym i kompleksowym zabezpieczeniu swoich praw i zapewnieniu sobie realnej możliwości wykorzystania zakupionego serwisu oraz wszystkich jego funkcjonalności.

Serwis internetowy to nie tylko domena i przejście jej własności na kupującego. Zwykle są to też prawa do:

W grę wchodzą zatem nie tylko regulacje związane z samą transakcją zakupu, ale także kwestie dotyczące:

Kancelaria kompleksowo doradzała spółce, prowadzącej międzynarodową działalność w zakupie kilku serwisów internetowych od właścicieli - zarówno polskich jak i zagranicznych, także z obszaru poza EOG.

Zakres naszego doradztwa obejmował nie tylko prawo polskie, ale także prawo krajowe, właściwe dla podmiotu sprzedającego oraz regulacje międzynarodowe.

Kancelaria kompleksowo doradzała w procesie zakupu serwisów, jak i w przygotowaniu odpowiednich dokumentów transakcyjnych i opiniowała umowy z kontrahentami.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.