MIĘDZYNARODOWA INSTYTUCJA PŁATNICZA

Dla jednego z naszych klientów opracowywaliśmy dokumentację prawną dla produktu BNPL – odroczonych płatności.

 

DLA JEDNEGO Z NASZYCH KLIENTÓW OPRACOWYWALIŚMY DOKUMENTACJĘ PRAWNĄ DLA PRODUKTU BNPL – ODROCZONYCH PŁATNOŚCI.

 

Podstawowy model buy now pay later („BNPL”) jest rozwiązaniem kredytowym, które ułatwia dokonywanie zakupów w Internecie. Konsument, dokonując zakupu, korzysta z opcji odroczonej płatności, w przypadku braku spłaty w darmowym okresie np. 30 dni, następuje rozłożenie spłaty na raty i „przekształcenie” usługi w kredyt konsumencki.

Współpracując z klientem aktywnie uczestniczyliśmy w ustalaniu struktury produktu, doradzaliśmy pod względem wymogów prawnych, ale także uwarunkowań prawno-ekonomicznych. Wspieraliśmy klienta w podjęciu decyzji dotyczącej charakteru produktu, zapewniającego zgodność regulacyjną przy jednoczesnej realizacji celów biznesowych klienta.

Realizując usługę przeprowadziliśmy także audyt procedur, komunikacji z klientem, materiałów reklamowych i marketingowych oraz przygotowaliśmy niezbędną dokumentację w tym regulaminy i umowy. Aktualnie prowadzimy nadzór prawny nad wdrożeniem produktu.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.