Monika Macura w Radzie Programowej Kongresu LendTech

Radca prawny Monika Macura zasiada w Radzie Programowej, opracowującej założenia i agendę wrześniowej edycji Kongresu LendTech, największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia dedykowanego sektorom Digital Lending i Consumer Finance w Polsce.

Kongres LendTech odbywa się co roku we wrześniu, organizowany jest przez Fundację LendTech. Monika Macura oraz eksperci Kancelarii od początku istnienia Fundacji angażują się w jej działania i aktywnie uczestniczą we wszystkich inicjatywach, dotyczących rozwoju sektora pożyczkowego w Polsce. W 2021 r. radca prawny Monika Macura otrzymała prestiżowe wyróżnienie od Fundacji Lendtech za wkład merytoryczny, innowacyjność i zaangażowanie wnoszone w rozwój ekosystemu LendTech w Polsce.

Adresatami wydarzenia są przedstawiciele:

III edycja Kongresu odbędzie się już 21 września 2022 r. w siedzibie CIC – Cambridge Innovation Center w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracyjne dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.