Wycieki danych osobowych – jakie zasady oraz praktyki warto znać?

Radca prawny Monika Macura będzie prelegentką podczas X Polskiego Kongresu Prawa Ochrony Danych Osobowych, który odbędzie się w dniach 19 – 21 kwietnia 2023 r. w Warszawie. Organizatorami kongresu są wydawnictwo Must Read Media oraz Magazyn ODO.

Mec. Monika Macura przedstawi uczestnikom kongresu najważniejsze zasady i dobre praktyki, którymi warto się kierować w sytuacji wycieku danych osobowych.

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat ochrony danych osobowych. Eksperci omówią i wyjaśnią jakich zasad należy przestrzegać, aby nie dopuścić do wycieku i utraty danych osobowych zgromadzonych przez instytucje oraz firmy. Przedstawione zostaną także, dobre praktyki jakie należy wprowadzić do przedsiębiorstwa.

X Polski Kongres Prawa Ochrony Danych Osobowych

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie X Polskiego Kongresu Prawa Ochrony Danych Osobowych.

Zapraszamy do udziału!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.