Webinarium: Usługi płatnicze. Kiedy przedsiębiorca potrzebuje zezwolenia na świadczenie usług płatniczych

Już 15 lutego 2023 r. radca prawny Michał Barwicki przedstawi usługi płatnicze oraz odpowie na pytanie, kiedy przedsiębiorca potrzebuje zezwolenia na ich świadczenie. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

Celem webinaru jest przybliżenie uczestnikom problematyki świadczenia usług płatniczych oraz przedstawienie czym są usługi płatnicze i jakie rodzaje usług płatniczych istnieją. Uczestnicy będą mieli także okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami sytuacji, w których konieczne jest uzyskanie zezwolenia na świadczenie usług płatniczych.

Kiedy mówimy o świadczeniu usług płatniczych? W jakich sytuacjach przedsiębiorca może potrzebować zezwolenia na świadczenie usług płatniczych? Kiedy mówimy o prowadzeniu rachunku płatniczego i czym jest e- portfel? To pytania, które to coraz częściej padają, szczególnie w kontekście działalności branży e-commerce.

Podczas webinaru radca prawny Michał Barwicki omówi:

✔ Czym są usługi płatnicze oraz jakie są rodzaje usług płatniczych
✔ Jakie regulacje prawne dotyczą usług płatniczych
✔ W jakich przypadkach może dochodzić do świadczenia usług płatniczych
✔ Kiedy mówimy o prowadzeniu rachunku płatniczego i czym jest e- portfel
✔ W jakich przepadkach konieczne jest uzyskanie zezwolenia na świadczenie usług płatniczych
✔ Kiedy nie jest wymagane uzyskanie zezwolenia mimo świadczenia usług płatniczych

Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne:

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.