Ustawa AML – zasady przechowywania dokumentacji

Tzw. ustawa AML (ustawa z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu) określa ramowo zakres i sposób przechowywania dokumentacji przez instytucję obowiązaną.

W związku z ubiegłoroczną nowelizacją, definicje dokumentacji oraz sposoby jej przechowywania przypomina na łamach bloga aplikantka adwokacka Aleksandra Skrzypczyńska. Zapraszamy do lektury artykułu „Zasady przechowywania dokumentacji na podstawie tzw. ustawy AML”.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.