Przyszłość wierzytelności – sesja ekspercka PZIP & LendTech

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. odbędzie się sesja ekspercka poświęcona przyszłości branży wierzytelności, organizowana przez Polski Związek Instytucji Pożyczkowych i Fundację LendTech. Prelegentką podczas wydarzenia będzie radca prawny Monika Macura.

W trakcie spotkania eksperci będą zastanawiać się nad zmianami, czekającymi rynek wierzytelności, co do których mnożą się wątpliwości i pytania o skalę i termin wprowadzenia ich w życie. Ekspercie będą także analizować możliwe scenariusze – szanse, zagrożenia i wyzwania, z którymi przyjdzie się zmierzyć branży pożyczkowej.

Radca prawny Monika Macura przedstawi perspektywę prawną – omówi dobre praktyki w zarządzaniu wierzytelnościami i praktyki działów windykacji.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia>. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, obowiązuje rejestracja>

Zachęcamy do udziału!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.