Pożyczki konsumenckie, rozpatrywanie reklamacji i BNPL – cykl webinariów

Zapraszamy do udziału w cyklu 3 nieodpłatnych webinariów, dotyczących pożyczek konsumenckich, rozpatrywania reklamacji oraz BNPL, które w październiku i listopadzie poprowadzą radcowie prawni Monika Macura, Anna Jędrasiak i Michał Barwicki. Na uczestników czekają praktyczne wskazówki oraz interpretacja niejasnych zapisów ustawowych.

Pierwsze webinarium, poświęcone rewolucyjnym zmianom na rynku pożyczek konsumenckich poprowadzi Monika Macura, radca prawny i założycielka Kancelarii, która omówi założenia zmian do ustawy o kredycie konsumenckim. Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli instytucji pożyczkowych, digital lendingu i pośredników kredytu konsumenckiego. Ramowy program obejmuje zagadnienia dot.:

Drugie spotkanie poprowadzi radca prawny Anna Jędrasiak, która omówi rozpatrywanie reklamacji przez instytucje finansowe i postępowanie przez Rzecznikiem Finansowym - praktyczne zagadnienia, z którymi spółki muszą sobie radzić w ramach procedur reklamacyjnych na gruncie ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym. Ramowy program obejmuje zagadnienia dotyczące:

Trzecie webinarium poprowadzi radca prawny Michał Barwicki, który odpowie na pytanie czym jest BNPL (buy-now-pay-later) oraz jak wejść na rynek e-commerce z produktem finansowym. W szczególności uczestnicy zapoznani zostaną z modelem biznesowym usług BNPL, klasyfikacją prawną modeli BNPL, wymogami prawno-regulacyjnymi dla usług BNPL oraz nadchodzącymi wyzwaniami i trendami o charakterze regulacyjnym. Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

Rewolucyjne zmiany na rynku pożyczek konsumenckich
⌚ środa, 19 października 2022 r.
10:00 – 11:00
prowadząca: radca prawny Monika Macura
Formularz rejestracyjny.

Reklamacje i procedura obsługi klienta w instytucjach finansowych
⌚ środa, 9 listopada 2022 r.
10:00 – 11:00
prowadząca: radca prany Anna Jędrasiak
Formularz rejestracyjny.

BNPL - o co chodzi i jak wejść na rynek e- commerce z produktem finansowym.
⌚ środa, 30 listopada 2022 r.
10:00 – 11:00
prowadzący: radca prawny Michał Barwicki
Formularz rejestracyjny.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.