Na horyzoncie rewolucje regulacyjne w obszarze kryptoaktywów

Kryptoaktywa, zwłaszcza w kontekście aktualnych zawirowań gospodarczych, cieszą się większym zainteresowaniem, mimo obaw i dotychczasowych skojarzeń spekulacyjnych.

Regulator unijny zdaje się dostrzegać te trendy, dlatego też w planie są kolejne projekty przepisów, które mają bardziej uregulować rynek kryptoaktywów, a także poddać go większej kontroli regulatorów finansowych.

Nadchodzące zmiany i ich możliwe konsekwencje analizuje na blogu Michał Barwicki, w artykule „Kryptoaktywa – nadchodzące wyzwania i rewolucje regulacyjne” – zachęcamy do lektury.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.