Monika Macura w Radzie Programowej IV Kongresu LendTech – Kancelaria Macura partnerem strategicznym wydarzenia

Kancelaria Macura objęła strategiczne partnerstwo IV edycji Kongresu Lendtech, który odbędzie się 20 września 2023 r. w siedzibie CIC w Warszawie. Radca prawny Monika Macura bierze aktywny udział w pracach Rady Programowej wydarzenia, organizowanego przez Fundację Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych (PZIP).

Kongres skierowany jest zarówno dla innowacyjnych pożyczkodawców, jak i dla podmiotów tworzących ekosystem digital lending. Szczegółowa agenda wydarzenia i program merytoryczny są opracowywane przez Radę Programową, w pracach której uczestniczy radca prawny Monika Macura.

Zakres planowanych zagadnień obejmuje zagadnienia kluczowe dla branży nowoczesnych finansów, ze szczególnym podkreśleniem branży pożyczkowej, instrumentów płatniczych i nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w płatnościach i obszarze e-commerce, a takżę kwestie związane z branżami: lendtech, fintech, BNPL, consumer finanse, digital lending i IT.

Podczas Kongresu zostanie także zaprezentowana Polska Mapa Lendtech 2023, trzecia edycja prezentacji, stanowiąca największe zestawienie branży lendtech w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu dostępne są na stronie wydarzenia.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.