Monika Macura w Radzie Ekspertów LMA 2023

Radca prawny Monika Macura zasiada w Radzie Ekspertów tegorocznej edycji Loan Magazine Awards. Uroczysta Gala i wręczenie nagród odbędzie się 9 lutego 2023 r. we Wrocławiu. Kancelaria Macura jest jednym z partnerów wydarzenia.

W Gali biorą co roku udział przedstawiciele wiodących podmiotów funkcjonujących w obszarze finansowania pozabankowego - instytucji bankowych, instytucji pożyczkowych, instytucji ubezpieczeniowych, obszaru BNPL, fintech, zarządzania wierzytelnościami, rynku płatności, dostawców rozwiązań IT, AI, wymiany danych, pośredników finansowych, rynku afiliacyjnego czy zajmujących się dostosowywaniem regulacji prawnych pod konkretne działalności. Podczas VIII edycji wyróżnione zostaną osoby, związane z rynkiem pożyczek pozabankowych, przyczyniające się do podnoszenia jego jakości, atrakcyjności i profesjonalizacji.

Każdego roku podczas Gali odbywa się także aukcja charytatywna. Zebrane fundusze trafiają na konto wybranej organizacji charytatywnej – w tym roku po raz kolejny zasilą konto Fundacji Zobacz Mnie. Na aukcji nie zabraknie zatem ciekawych gadżetów, wśród których znajdą się takie kolekcjonerskie rarytasy, jak koszulki i piłki z autografami gwiazd polskiego sportu.

Dotychczas podczas poprzednich edycji udało się wylicytować i przekazać Fundacjom kwotę 486 tysięcy złotych!

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Loan Magazine.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.