Monika Macura uczestniczką konferencji - ToT Conference. Technology of Tomorrow

Radca prawny Monika Macura weźmie udział w konferencji "ToT Conference. Technology of Tomorrow", która odbędzie się 18 maja 2023 roku.

To pierwsze wydarzenie w Polsce poświęcone łącznemu potencjałowi blockchain, IoT i AI. Zapowiada się wiele interesujących prelekcji, które skupią się na tym, jak połączenie nowych technologii zmienia oblicze prawa. Jesteśmy świadkami pełnej rewolucji cyfrowej, a ich wpływ na sposób prowadzenia biznesu i nasze codzienne życie jest niezwykle istotny.

Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Blockchain.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://totconference.com

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.