Monika Macura prelegentką podczas tegorocznej edycji Fintech & Insurtech Digital Congress

Radca prawny Monika Macura będzie prelegentką podczas tegorocznej edycji Fintech & Insurtech Digital Congress, który odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 23-24 marca 2022 r. Kancelaria Macura jest partnerem wydarzenia.

W trakcie Kongresu Monika Macura omówi zagadnienie biznesu opartego na danych o finansach, w tym zasady profilowania, automatyzacji procesów i wykorzystania sztucznej inteligencji. Dokona także przeglądu aktualnych trendów prawnych.

Szczegółowy program i informacje organizacyjne dostępne są na stronie internetowej wydarzenia>

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.