Monika Macura i Anna Jędrasiak prelegentkami podczas konferencji „Działalność pożyczkowa po zmianach”

Radca prawny Monika Macura i radca prawny Anna Jędrasiak będą prelegentkami podczas konferencji „Działalność pożyczkowa po zmianach”, która odbędzie się 13 grudnia 2022 r.

Konferencja poświęcona będzie zmianom dla funkcjonowania firm pożyczkowych, wynikającym z tzw. ustawy antylichwiarskiej, podpisanej przez prezydenta 10 listopada 2022 r.

W ramach pierwszego panelu merytorycznego, Monika Macura omówi instytucje kredytu konsumenckiego, kredytu hipotecznego i odwróconego kredytu hipotecznego po zmianach. W trakcie drugiego panelu Anna Jędrasiak przedstawi zagadnienie odpowiedzialności karnej za nieprzestrzeganie przepisów, wejście w życie nowych regulacji i przepisy przejściowe.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje organizacyjne są dostępne na stronie wydarzenia. Organizatorem jest wydawnictwo Must Read Media.

W międzyczasie zachęcamy do lektury dwóch artykułów, w który Monika Macura analizowała przepisy nowelizowanej ustawy na naszym blogu „Branża pożyczkowa w obliczu zmian. Nadchodzi nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim” – część I i część II.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.