Monika Macura prelegentką podczas Konferencji Compliance

Radca prawny Monika Macura będzie prelegentką podczas konferencji „Compliance w działalności finansowej” organizowanej przez Must Read Media, która odbędzie się 10 lutego 2023 r. w formule online.

Konferencja poświęcona będzie tematyce szeroko rozumianego compliance. Eksperci omówią najnowsze wytyczne, aktualne orzecznictwo oraz interpretacje przepisów przez sądy, organy i instytucje kontrolne.

Monika Macura omówi zagadnienia związane z AML. Przybliży uczestnikom metody przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, które stanowią element przestępczości finansowej.

Konferencja „Compliance w działalności finansowej”
10 luty 2023 r.
9:00-15:15
Formuła online
Szczegółowy program konferencji i rejestracja dostępna na stronie.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.