Monika Macura prelegentką podczas Forum Ekspertów Zarządzania Wierzytelnościami

Radca prawny Monika Macura będzie prelegentką podczas konferencji „Forum Ekspertów Zarządzanie Wierzytelnościami”, która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2023 r. w Łodzi. Kancelaria jest jednym z partnerów merytorycznych tego wydarzenia.

Mec. Macura omówi najnowsze tendencje oraz interpretacje wyroków sądowych w sprawach związanych z pozaodsetkowymi kosztami kredytu konsumenckiego oraz abuzywnością klauzul w zakresie opłat i prowizji.

Konferencja stanowi wyjątkową szansę nie tylko na wzbogacenie swojej wiedzy, ale również na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń z innymi wybitnymi ekspertami z dziedziny zarządzania wierzytelnościami, ryzykiem kredytowym i prawa gospodarczego.

Program wydarzenia i rejestracja.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym zakresem naszego doradztwa dla instytucji pożyczkowych, obejmującym m.in. zagadnienia dotyczącymi pozaodsetkowych kosztów kredytu.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.