Monika Macura panelistką podczas FINTECH & E-COMMERCE LINKING DAYS

Radca prawny Monika Macura będzie panelistką podczas II edycji konferencji FINTECH & E-COMMERCE LINKING DAYS, która odbędzie się w dniach 21-22 marca 2023 r. w Łodzi.

Mec. Macura weźmie udział w panelu poświęconym płatnościom, w ramach którego uczestnicy będą dyskutować na temat aktualnych i projektowanych rozwiązań płatniczych, aktualnych trendach w sektorze płatniczym oraz największych wyzwań dla sektora płatności.

Konferencja FINTECH & E-COMMERCE LINKING DAYS łączy tematykę technologii w finansach i branży e-commerce. Tematyka spotkania obejmuje zagadnienia dotyczące metaverse, blockchain, fintech, płatności, ESG i e-commerce.

Program wydarzenia i rejestracja.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.