Monika Macura i Michał Barwicki prelegentami podczas Kongresu LendTech 2022

Radca prawny Monika Macura i radca prawny Michał Barwicki będą prelegentami podczas III Kongresu LendTech 2022, który odbędzie się 21 września 2022 r. w siedzibie CIC - Cambridge Innovation Center w Warszawie. Mec. Macura zasiada także w Radzie Programowej, a Kancelaria jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Radca prawny Monika Macura podczas wystąpienia na głównej scenie Kongresu omówi zmiany w ustawie o kredycie konsumenckim, a także podpowie jak instytucje pożyczkowe mogą dostosować się do nowych przepisów.

Podczas wystąpienia w sali eksperckiej radca prawny Monika Macura i radca prawny Michał Barwicki wspólnie poprowadzą wystąpienie „Od lendtech do paytech. Jak wejść na rynek usług płatniczych. Przegląd modeli biznesowych i wymogów prawnych.”

Więcej informacji o kongresie znajduje się na stronie kongresu LendTech> 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.