Michał Barwicki i Anna Jędrasiak z pozytywnymi wynikami egzaminów zawodowych

Miło nam poinformować, że Michał Barwicki i Anna Jędrasiak zdali egzaminy zawodowe i wkrótce zostaną wpisani na listę radców prawnych.

Serdecznie gratulujemy!

Michał Barwicki jest związany z Kancelarią od lutego 2020 r. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się zakresie prawa usług płatniczych oraz regulacji technologii finansowych. Posiada doświadczenie w obsłudze instytucji płatniczych, banków oraz fintechów. Przeprowadza instytucje płatnicze przez procesy licencyjne przed KNF i doradza w bieżących sprawach działalności instytucji płatniczych.

Anna Jędrasiak współpracuje z Kancelarią od listopada 2020 r. Jest absolwentką Uniwersytetu im Adama Mickiewicza i Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się i praktykuje w zakresie regulacji dotyczących prawa konsumenckiego, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji dotyczących kredytu konsumenckiego, ochrony danych osobowych i przeciwdziałania praniu pieniędzy. Reprezentuje fintechy w postępowaniach przed Rzecznikiem Finansowym, UOKIK i UODO.

Oboje regularnie publikują na łamach bloga Kancelarii, poruszając tematy związane ze swoimi specjalizacjami.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.