Kto i jak może prowadzić crowdfunding dłużny?

W artykule na łamach naszego bloga aplikantka adwokacka Aleksandra Skrzypczyńska analizuje crowdfunding dłużny w świetle obowiązujących regulacji prawnych.

Omawia m.in. kto może prowadzić platformę, jakie są obowiązki prowadzącego platformę, na czym polega ochrona inwestora niedoświadczonego, a także jakie są podobieństwa i różnice między crowdfundingiem dłużnym a kredytem konsumenckim.

Zachęcamy do lektury artykułu „Crowdfunding dłużny w świetle obowiązujących regulacji”.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.