Kolejne projektowane zmiany dla działalności MIP

Na horyzoncie kolejne zmiany odnoszących się do rejestracji oraz funkcjonowania małych instytucji płatniczych (MIP).

Projektowana nowelizacja porządkuje obowiązujące przepisy i ustanawia prawne wymogi dla praktyki przyjętej przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF).

Efektem wprowadzenia zmian w aktualnym kształcie będzie pewne skomplikowanie etapu składania wniosku o wpis do rejestru MIP.

Rozwój sytuacji i kolejne zmiany projektu śledzi radca prawny Michał Barwicki, na łamach bloga – zachęcamy do lektury artykułu „Nowelizacja ustawy o usługach płatniczych – istotne zmiany w zakresie działalności MIP” – zachęcamy do lektury!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.