Kancelaria Macura partnerem Fundacji Lendtech

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem października 2022 r. Kancelaria Macura została oficjalnym partnerem merytorycznym Fundacji Lendtech.

Fundacja Lendtech zrzesza specjalistów i ekspertów rynku LendTech. Jej celem jest propagowanie wiedzy na temat finansów, dobrych praktyk i aktualnych trendów, w obszarach:

Fundacja jest organizatorem znaczących wydarzeń branżowych, jak np. organizowany we wrześniu Kongres Lendtech, a także przyznaje Lendtech Awards, specjalne wyróżnienia za wkład wnoszony w rozwój ekosystemu digital lending, wybitne osiągnięcia oraz istotny, pozytywny wpływ na rozwój sektora lendtech w Polsce. Mec. Monika Macura była laureatką tej nagrody w 2021 r.

Szczegółowe informacja o działalności Fundacji oraz planowanych i nadchodzących inicjatywach można znaleźć na stronie lendtech.pl.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.