Kancelaria Macura na Polskiej Mapie LendTech 2022

Podczas tegorocznej edycji Kongresu LendTech, organizowanego przez Fundację LendTech Polska zaprezentowana została Polska Mapa LendTech 2022, na której miejsce ma także Kancelaria Macura.

To już druga edycja unikalnego, które przedstawia sektor lendtech w Polsce i działające na nim firmy. W tym roku mapa obejmuje 124 firmy, identyfikujących się jako lendtechy, a także firmy z sektorów usług prawnych, technologicznych, płatniczych, IT i marketingowych, które świadczą dla nich usługi. Firmy przedstawione są w przypisanych do nich 11 kategoriach, redakcja portalu Lendtech analizowała każde zgłoszenie i decydowała o przyjęciu do zestawienia.

Polska Mapa Lendtech 2022 została uroczyście zaprezentowana 21 września 2022 r. podczas III Kongresu Lendtech – największej konferencji dla sektora lendtech & fintech w Polsce.

Kancelaria Macura od wielu lat aktywnie działa w sektorze LendTech, aktywnie doradzając startupom i wiodącym firmom z tej branży. W 2021 r. radca prawny Monika Macura otrzymała prestiżowe wyróżnienie od Fundacji Lendtech, kreującej i wspierającej ekosystem FinTech & LendTech oraz digital lending w Polsce, za wkład merytoryczny, innowacyjność i zaangażowanie wnoszone w rozwój ekosystemu LendTech w Polsce.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.